Агро Фарт — володар Суперкубку Верхньодніпровського району з футболу!

Дата: Апрель 29th, 2018 Автор: admin

Перемігши Газовик з Верхньодніпровська з рахунком 2:1,футболісти з Дніпровського отримали почесний трофей.
Вітаємо команду її керівників,вболівальників з цим успіхом!

Команди без розвідки розпочали матч.З перших хвилин гри, точилась позиційна боротьба,важко було комусь віддати перевагу.Та все ж господарі змогли першими відзначитись.Це Мажара після кутового, вдало підлаштувався під м’яч і влучно пробив.Газовик зміг відновити перевагу після дивовижного і влучного пострілу Бацка.До перерви команди ще по разу обмінялись голами та обидва їх, судді не зарахували.
В другому таймі швидкості впали і це не дивно,адже це тільки початок сезону і функціонально команди на сто відсотків не готові,проте напруга в матчі не згасала.Замінами команди трохи освіжили гру,та гостроти біля воріт майже не було.Все йшло до післяматчевих пенальті.Та хвилин за десять до кінця гри,після штрафного,рикошетом від Плахотніка м’яч опинився в воротах Газовика.Кінцівка гри пройшла нервово і емоційно,що вилилось у вилучення в обох командах.Та рахунок залишився незмінним.А взагалі,матч був цікавим,бойовим і глядачам,а їх на трибунах було більше двухсот,сподобався.

Фото Володимира Жира.

Категория: Коротко о главном | Нет комментариев »

Афіша-анонс!

Дата: Апрель 25th, 2018 Автор: admin

Суперкубок Верхньодніпровського району з футболу!
28 квітня 2018 р. селище Дніпровське (КПК).
Чемпіон району проти володаря Кубку району.Справжнє футбольне протистояння, багаторічне дербі сусідів!
АГРО ФАРТ(Дніпровське) — ГАЗОВИК(Верхньодніпровськ).
Запрошуємо всіх на свято футболу!
Початок 13-00.
Фото Володимира Жира.Фото Володимира Жира.

ІНФОРМАЦІЯ!

На сьогоднішньому засіданні районної федерації футболу були прийняті такі рішення:
1.Матч за Суперкубок району відбудеться 28 квітня в селищі Дніпровському і розпочнеться в 13-00.
2.Визначено склад суддівської колегії для обслуговування змагань,які проводяться під егідою районної федерації футболу:Драй О.(головний суддя),Акіменко Д.,Тараненко В.,Зінченко О.,Тищук Д.,Тіщенко А.
3.Початок першості району 5-6 травня.
4.Гравці,віком до 18 років,для допуску до змагань,повинні мати дозвіл в письмовому вигляді від батьків.
5.Команди-учасниці відкритої першості Верхньодніпровського району:
1.Агро Фарт(Дніпровське)
2.Локомотив(Верхівцеве)
3.Газовик (Верхньодніпровськ)
4.Перш.Травня-Дніпро(Перше Травня/Пушкарівка)

Дата: Апрель 24th, 2018 Автор: admin
25 квітня,в середу, в залі засідань,(Верхньодніпровськ пл.Поля 8,кімн.58,3-й поверх),відбудеться засідання Федерації футболу Верхньодніпровського району.
Запрошуються члени федерації,головний суддя,представники команд,які планують взяти участь в першості Верхньодніпровського району з футболу сезону 2018 року.
Черга денна:
1.Організація та проведення Суперкубку району.
2.Затвердження складу команд-учасниць першості району з футболу.
3.Визначення структури проведення чемпіонату.
4.Прийом заявок для участі в турнірі.
5.Поточні питання.

Незвичайний матч.

Дата: Апрель 13th, 2018 Автор: admin

В четверг,12 квітня, відбувся товариський матч з футболу,в якому зустрілись збірна району «ВДН» та гості з Дніпра — жіночій ФК»Злагода-Дніпро-1″.
Матч був приурочений до відкриття футбольного сезону на Верхньодніпровщині,а також його можна назвати матчем-закриття стадіону «Машинобудівник»,який вірою та правдою служив на благо футбольному життю міста та району.Атже незабаром,розпочнеться реконструкція і на місті старого стадіону з’явиться сучасний спорткомплекс з новим футбольним полем,роздягальнями,адмінбудівлями та розвинутою інфрастуктурою.
А що до самої гри,то вона пройшла в дружній атмосфері,Гра викликала підвищений інтерес у верхньодніпровців та гостей міста.Стадіон був заповнений вщерть.В самому матчі дівчата намагались ні в чому не поступатись нашим хлопцям,відчайдушно боролись за кожен м’яч,емоційно реагували на події і зуміли закохати в себе глядачів.Футболістки показали,що з технікою та розумінням гри в них все гаразд і спаринг з нашими хлопцями допоможе їм підготуватись для виступів в вищій лізі чемпіонату України.А зустріч завершилась з рахунком 3:1 на користь верхньодніпровців,хоча звичайно результат в таких іграх відходить на другий план.

Афіша-анонс.

Дата: Апрель 8th, 2018 Автор: admin

Відкриття футбольного сезону 2018 року.
12 квітня.м.Верхньодніпровськ.стадіон «Машинобудівник».
Товариська зустріч.
ФК» ВДН»(В.-Дніпровський р-н) — ЖФК «Злагода-Дніпро-1″(м.Дніпро).
За підтримки федерації футболу Верхньодніпровського району,депутата обласної ради Генадія Войтова,голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка,вперше в Верхньодніпровську професійна жіноча футбольна команда,учасник чемпіонату України, зіграє з місцевими аматорами.
Початок зустрічі 17-00.