Інформація!

Дата: Сентябрь 7th, 2018 Автор: admin

На сьогоднішньому засіданні федерації футболу були прийняті такі рішення:

1.Рахунок матчу першого кола, Аграрій-Газовик,який завершився перемогою Газовика з рахунком 6:0 анулювати і матч переграти в Малоолександрівці.Причіна-знаходження гравця Ломовича Олександра на момент гри у заявках обох команд і наявність паспорта футболіста в керівників обох команд.Ломовичу заборонити приймати участь у переграванні.

2.17 та 18 тур перенести на 13 та 20 жовтня відповідно.29-30 вересня,та 6-7 жовтня — резервні дні для догравання перенесених матчів.

3.Згідно п.8.4. регламенту змагань(http://www.footballvdn.com.ua/?page_id=1191) за образу судді і нецензурну лайку в його бік,КДК федерації футболу в складі суддівської колегії,шляхом відкритого голосування,одностайно вирішили дискваліфікувати гравця Колоса Мариненка Ярослава на три календарні гри.В зв`язку з тим,що Мариненко одну гру дискваліфікації вже відбув,відсторонення він отримав на дві наступні гри своєї команди.

4.Дозволити командам в матчах,які залишилось зіграти,починаючи з 14 туру(і догравання) дозаявити вільних агентів-нелегіонерів(гравці,які мають регістрацію,або місце народження відповідного району і не були заїграні або заявлені в поточному чемпіонаті за будь-яку команду).Допуском до гри є наявність загальногромадянського паспорта.

Категория: Коротко о главном | Нет комментариев »

 
Все права защищены © 2018 Федерація футболу Верхньодніпровського району. Офіційна сторінкаФильмы, сериалы