Агро Фарт — володар Суперкубку Верхньодніпровського району з футболу!

Дата: Апрель 29th, 2018 Автор: admin

Перемігши Газовик з Верхньодніпровська з рахунком 2:1,футболісти з Дніпровського отримали почесний трофей.
Вітаємо команду її керівників,вболівальників з цим успіхом!

Команди без розвідки розпочали матч.З перших хвилин гри, точилась позиційна боротьба,важко було комусь віддати перевагу.Та все ж господарі змогли першими відзначитись.Це Мажара після кутового, вдало підлаштувався під м’яч і влучно пробив.Газовик зміг відновити перевагу після дивовижного і влучного пострілу Бацка.До перерви команди ще по разу обмінялись голами та обидва їх, судді не зарахували.
В другому таймі швидкості впали і це не дивно,адже це тільки початок сезону і функціонально команди на сто відсотків не готові,проте напруга в матчі не згасала.Замінами команди трохи освіжили гру,та гостроти біля воріт майже не було.Все йшло до післяматчевих пенальті.Та хвилин за десять до кінця гри,після штрафного,рикошетом від Плахотніка м’яч опинився в воротах Газовика.Кінцівка гри пройшла нервово і емоційно,що вилилось у вилучення в обох командах.Та рахунок залишився незмінним.А взагалі,матч був цікавим,бойовим і глядачам,а їх на трибунах було більше двухсот,сподобався.