АГРО ФАРТ — володар Суперкубку Верхньодніпровського району 2019!

Дата: Октябрь 26th, 2019 Автор: admin

ЛОКОМОТИВ — АГРО ФАРТ 1:2
Туман,який опустився над стадіоном,дошкуляв і командам,і суддям,і глядачам.
Перший момент виник біля воріт Локомотиву.Татусь подав,Гунтарь не дотягнувся,а Недождій головою пробив повз ворота.Локо відповів своїм моментом,Мирошніченко вирізав Кузю в центр штрафної,а тому захисники не дали вдало приборкати м’яча і точно пробити.Для тих,хто не знає особливості місцевого стадіону,хочу сказати,що «згори» грається легше і не дивно,що новомиколаївці частіше доходили до воріт Гетманчука в першому таймі.І одна з атак привела до голу.Непорозуміння між воротарем та захисниками привело до того,що Мирошніченко з метра вразив порожні ворота.
Другий тайм активніше розпочали дніпровці.Татусь на правому фланзі раз за разом загострював гру.Залізничники самовіддано захищались,а от вибігти в контратаку в них не виходило.Тиск Агро Фарту приніс плоди.Після подачі з флангу і удару по воротах,Гунтарь відбив м`яча та першим на добиванні був Лаков 1:1.Час спливав,сценарій гри не мінявся,ігрова перевага була у Агро Фарта,проте голів не було і вболівальники вже приготувались до серії післяматчевих пенальті.Проте іншої думки був Агро Фарт,який не хотів вручати долю лотареї.Хоча все міг до цього не доводити Вареник,який в одній з небагатьох контратак опинився перед Гетманчуком та пробив вище воріт з воротарської лінії.
А от кращий бомбардир чемпіонату свій момент реалізував.За п`ять хвилин до закінчення основного часу Плахотник першим був на м`ячі після сейву Гунтаря і встановив остаточний результат гри.

На изображении может находиться: 18 человек, в том числе Vitaliy Nedozhdiy и Владислав Бордун, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природа

Категория: Коротко о главном