Підсумки 2019 року футбольної Верхньодніпровщини.

Дата: Декабрь 28th, 2019 Автор: admin
Добігає кінця 2019 рік.Рік, в якому футбольна Верхньодніпровщина досягла неабияких успіхів.

Проведено відкриту першість району з футзалу в двох лігах,де чемпіонами стали Титан(Вільногірськ) в суперлізі та Січеслав(Верхньодніпровськ) в першій лізі.Також серед команд першої ліги був розіграний Кубок ліги.Його володарем став Верхньодніпровський Люкон.

В лютому, збірна ВДН, після багаторічної перерви, стала чемпіоном області з футзалу ДСТ Колос.
 До останнього зберігалась інтрига в відкритому чемпіонаті району з футболу і ми дізнались ім`я нового чемпіона лише в останньому турі,ним став Локомотив з Новомиколаївки,який випередив Агро Фарт з Дніпровського.Окрім команд з Верхньодніпровського району,в змаганнях брали участь і чотири представника сусіднього Криничанського району.Відбувся розіграш Кубку району,його виборов віце-чемпіон Агро Фарт з Дніпровського,який у фіналі здолав Дніпро.

Володарем Кубку федерації-2019 став Дніпро.Цей рік для команди,яка представляє Перше Травня та Пушкарівку став врожайним.Вона виграла турнір відкриття сезону в Криничках,виборола титул чемпіона області в змаганнях «краще спортивне село»,і посіла третє місце в чемпіонаті району.

По завершенню сезону був розіграний суперкубок району.За нього змагались чільний чемпіон — Локомотив і володар кубка району — Агро Фарт.В цьому двобої сильнішими були дніпровці,які завоювали цей трофей.
На черговій конференції федерації футболу Дніпропетровської області також відзначили верхньодніпровців.Федерацію футболу Верхньодніпровського району було нагороджено почесним дипломом,як лауреата в номінації — «Краща федерація області».
Керівника команди Дніпро —Володимира Кучеренка нагороджено почесною подякою федерації футболу області за вагомий внесок у розвиток футболу в районі та області.
За вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Верхньодніпровському районі та в Дніпропетровській області нагороджено прес-службу районної федерації футболу.
Новий відкритий чемпіонат району з футзалу сезону 2019-20р,який взяв старт у грудні,як і два попередні,відбувається в двох дивізіонах.Вже втретє поспіль районні змагання з футзалу мають статус відбіркового етапу всеукраїнських змагань АФЛУ.Географія турніру з кожним роком поширюється і цього разу в двох лігах змагаються 16 команд,які представляють Верхньодніпровський та Криничанський райони, місто Вільногірськ і Кам`янське.

На жаль,є і недоліки в нашому господарстві.Найбільше розчарування — виступ ВДН в першості області серед команд другої ліги.ВДН — гордість району,збірна тішить своєю грою всіх вболівальників,незалежно від клубної приналежності.Цього разу об`єктивні та суб`єктивні обставини,змусили команду припинити участь в змаганнях достроково.Будемо сподіватись,що це був неприємний виняток.В передсвяткові дні не хчеться говорити про неприємності.Вважатимемо своєрідною компенсацією виступ збірної району,а це та сама ВДН,в ообласних змаганнях ДСТ Колос,де наші хлопці посіли високе друге місце і мали всі шанси стати чемпіонами області.
Сьогодні хочеться віддячити федерації футболу, суддівському комітету,футболістам,керівникам клубів,вболівальникам,усім,хто небайдужий до розвитку футбольного господарства району.
Планку піднято високо,тому будемо наполеглево працювати і утримувати футбол району на належному рівні!

На изображении может находиться: 12 человек, в том числе Vitaliy Nedozhdiy, Повша Жека и Сергей Невойса, люди улыбаются, трава, небо, дерево, на улице и природа

Категория: Коротко о главном