Чемпiони,призери.

Дата: Октябрь 27th, 2014 Автор: admin

 

    ФУТБОЛ                                                                          ФУТЗАЛ

 2019 рік                                                                                   2019 рік
                                                                     Перша ліга : 1.»Січеслав» В.Дніпровський р-н
                                                                                                2.»Люкон» В.Дніпровськ
                                                                                                3.»Рятівник» Верхівцеве
                                                                        Суперліга: 1.»Титан» Вільногірськ
                                                                                               2.»Газовик» В.Дніпровськ
                                                                                               3.»Динамо» В.Дніпровськ
 
 2018 рік                                                                     2018 рік
1.»Агро Фарт» Дніпровське                    Перша ліга: 1.»Радіобудівник» В.Дніпровськ
2.»Локомотив» Верхівцеве                                             2.»Титан» Н.Миколаївка
3.»Газовик» В.Дніпровськ                                               3.»Рятівник» Верхівцеве
                                                                Суперліга: 1.«Модерн Експо» В.Дніпровськ
                                                                                        2.»Газовик» В.Дніпровськ
                                                                                        3.»Локомотив» Н.Миколаївка
2017 рік                                                                      2017 рік
1.»Агро Фарт» Дніпровське                               1.»Газовик» В.Дніпровськ
2.»Локомотив» Верхівцеве                               2.»Перше Травня Дніпро» П.Тр./Пушкар.
3.»Газовик» В.Дніпровськ                                3. «Локомотив» Н.Миколаївка
2016 рік                                                                    2016 рік
1.»Газовик» В.Дніпровськ                              1.»Газовик» В.Дніпровськ
2.»Перше Травня Дніпро»                             2.»Дніпро» Пушкарівка
3.»Локомотив» Верхівцеве                            3.»КПК» Дніпровське
2015 рiк                                                                  2015 рiк
1.»Газовик» В.Дніпровськ                             1. «Локомотив» Н.Миколаївка
2.»Перше Травня» Перше Травня              2.»Дніпро» Пушкарівка
3.»Локомотив» Н.Миколаївка                     3.»Газовик» В.Дніпровськ
2014 рiк                                                               2014 рiк
1.»Газовик»  В.Дніпровськ                             1. «Днiпро» Пушкарівка
2.»Харчовик» Дніпровське
3.»Перше Травня» Перше Травня
2013 рiк                                                              2013 рiк
1.»Локомотив» Н.Миколаївка                     1. «Перше Травня» Перше Травня
2.»Харчовик» Дніпровське
3.»Газовик» В.Дніпровськ
 2012 рiк                                                             2012 рiк
1.»Харчовик»  Дніпровське                          1. «Сiлко» В.Дніпровськ
2.»Перше Травня» Перше Травня
3.»Газовик» В.Дніпровськ
    2000 рiк                                                         2011 рiк
1.»Харчовик» Дніпровське                           1.  «Сiлко» В.Дніпровськ
2.»Колос» Перше Травня
3.»Метеор» Н.Миколаївка
   1999 рiк                                                           2010 рiк
1.»Нива» Соколівка                                        1. «Сiлко» В.Дніпровськ
2.»Перше Травня» Перше Травня
3.»Харчовик» Дніпровське
1998 рік                                                              2009 рік
 1.»Факел» Андріївка                                      1. «Будiвельник» В.Дніпровськ
2. «ДЮСШ» В.Дніпровськ                           2.»ДЮСШ» В.Дніпровськ
3.»Колос» Перше Травня                             3. «Дніпро» Пушкарівка
  1997 рiк                                                          2000 рiк
1.»Факел» Андріївка                                     1. «ВАТ» В.Дніпровськ
2.»Колос» Перше Травня                           2.»Факел» Андріївка
3.»Фрунзенець» М.Олександрівка          3.»Дніпро» Пушкарівка
  1996 рiк                                                         1999 рiк
1.»Факел» Андріївка                                     1.»Здоров`є» В.Дніпровськ
2.»Фрунзенець» М.Олександрівка          2.»Колос» Перше Травня
3.»Колос» Перше Травня                           3.»Нива» Боровківка
 1995 рiк                                                           1995 рiк
1.»Колос»  Перше Травня                            1. «Нива» Боровківка
2.»Фрунзенець» М.Олександрівка           2.»Колос» Перше Травня
3.»Промінь» Водяне                                     3.»Урожай» Д.Кам`янка
  1994 рiк                                                           1994 рiк
1.»Фрунзенець»  М.Олександрівка           1. «Фрунзенець» М.Олександрівка
2.»Промінь» Водяне                                     2.»Метеор» Н.Миколаївка
3.»Колос» Перше Травня                            3.»Промінь» Водяне
  1993 рiк                                                           1993 рiк
1.»Фрунзенець»  М.Олександрівка           1.»Нива» Боровківка
2.»Факел» Андріївка                                     2.»Метеор» Н.Миколаївка
3.»Колос» Перше Травня                            3.»Колос» Перше Травня
    1992 рiк                                                        1992 рiк
1.»Машинобудівник» В.Дніпровськ         1.»СПТУ» В.Дніпровськ
2.»Факел» Андріївка                                     2.»Нива» Боровківка
3.»Фрунзенець» М.Олександрівка           3.»Зірка» Верхівцеве
  1991 рiк                                                           1991 рiк
1.»Фрунзенець» М.Олександрівка            1.»Партизан» Мишурин Ріг
2.»Факел» Андріївка                                     2.»Дніпро» Перше Травня
3.»Метеор» Н.Миколаївка                          3.»Нива» Боровківка
  1990 рiк                                                          1990  рiк
1.»Метеор» Н.Миколаївка                           1.»Дніпро» П.Травня
2.»Факел» Андріївка                                     2.»Партизан» Мишурин Ріг
3.»Нива» Боровківка                                    3.»Нива» Боровківка»
 1989 рiк                                                           1989 рiк
1.»Дніпро» Перше Травня                          1.»Дніпро» Перше Травня
2.»Метеор» Н.Миколаївка                          2.»Старт» Водяне
3.»Зірка» Верхівцеве                                    3.»Урожай» Д.Кам`янка
  1988 рiк                                                           1988 рiк
1.»Колос» Перше Травня                             1.»Метеор» Н.Миколаївка
2.»Метеор» Н.Миколаївка                          2.»Колос» Перше Травня
3.»Старт» Водяне                                           3.»Старт» Водяне
        1987 рiк                                                    1987 рiк
1.»Динамо» Верхівцеве                                1.»Калининець» Заріччя
2.»Зірка» Верхівцеве                                    2.»Нива» Соколівка
3.»Колос» Перше Травня                            3.»Колос» Перше Травня
  1986 рiк
1.»Колос» Перше Травня
2.»Калининець» Заріччя
3.»Метеор» Н.Миколаївка                                
   
         1985 рiк
1.»Колос» Перше Травня
2.»Нива» Соколівка
3.»Факел» Андріївка                                        
         
1984 рiк
1.»Сiльгоспхiмiя» Верхівцеве
2.»Колос» Перше Травня
3.»Нива» Соколівка
           1983 рік
1.»Колос» Перше Травня                           

2.»Нива» Соколівка
3.»Комунальник» В.Дніпровськ
            1982 рік                                                             
1.»Колос» Перше Травня
2.»Сільгосптехніка» В.Дніпровськ
3.»Факел» Андріївка                                                  
               
1981 рiк
1.»Сiльгосптехнiка» В.Дніпровськ
2.»Жданова» Дмитрівка
3.»Метеор» Н.Миколаївка
            1980 рiк
1.»Старт» Водяне
2.»Партизан» Мишурин Ріг
3.»Калининець» Заріччя
           1979 рiк
1.»Колос» Перше Травня
2.»Старт» Водяне
3.»Партизан» Мишурин Ріг
             1978 рiк
1.»Калининець» Заріччя
2.»Колос» Перше Травня
3.»Партизан» Мишурин Ріг
            1977 рiк
1.»Калининець» Заріччя
2.»Нива» Соколівка
3.»Урожай» Д.Кам`янка
         1976 рiк
1.»Колос» Перше Травня
2.»Партизан» Мишурин Ріг
3.»Нива» Соколівка
           1975 рiк
1.»Нива» Соколівка
          1974 рік
1.»Автомобіліст» В.Дніпровськ
2.»Дніпро» Пушкарівка
3.»РЕМ» В.Дніпровськ
           1973 рік
1.»Дніпро» Пушкарівка
2.»Партизан» Мишурин Ріг
3.»Колос» Перше Травня

Кубок району з футболу
           2018 рік
 «Локомотив» Верхівцеве
           2017 рік
 «Газовик» В.Дніпровськ
          2016 рік
«Газовик» В.Дніпровськ
         2015 рік
 «Газовик» В.Дніпровськ
         2014 рік
 «Локомотив» Н.Миколаївка
2013 рік                                                  
«Газовик» В.Дніпровськ
        1996 рік
  «Нива» Андріївка
       1995 рік
 «Фрунзенець» М.Олександрівка
       1994 рік
 «Ливарник» В.Дніпровсь

1993 рік
 «Харчовик» Дніпровське
      1992 рік
«Факел» Андріївка
       1991 рік
 «Машинобудівник» В.Дніпровськ

1990 рік
 «Факел» Андріївка
        1989 рік
«Метеор» Н.Миколаївка
       1988 рік
 «Колос» Перше Травня
       1986 рік
«Локомотив» Верхівцеве»
       1985 рік
«Факел» Андріївка

       1984 рік
«Калининець» Заріччя
       1983 рік
 «Колос» Перше Травня
       1982 рік
 «Колос» Перше Травня
       1981 рік 
«Колос» Перше Травня
      1979 рік
«Колос» Перше Травня
      1978 рік
«Партизан» Мишурин Ріг
     1977 рік
«Нива» Соколівка

Суперкубок району з футболу
    2018 рік
«Агро Фарт» Дніпровське
    2017 рік
«Газовик» В.Дніпровськ
2000 рік
«Колос» Перше Травня
    1995 рік
«Колос» Перше Травня

               

 

 

 

 

 
Все права защищены © 2014 Федерація футболу Верхньодніпровського району. Офіційна сторінкаФильмы, сериалы