Інформація

Дата: Май 30th, 2017 Автор: admin

В зв’язку з тим,що команда ВДН гру першості області буде грати у суботу 3 червня,ігри чемпіонату району 6 туру відбудуться в понеділок 5 червня.По домовленості між представниками команд,можливо зіграти у неділю 4 червня.
ФФВР.

Категория: Коротко о главном | Нет комментариев »

Відеосторінка

Дата: Май 29th, 2017 Автор: admin

Коментар після гри першості області ВДН — Локомотив(П`ятихатки) Кшановського В`ячеслава

Першість області. 2 тур.

Дата: Май 28th, 2017 Автор: admin

ВДН — Локомотив(П`ятихатки) 4:4.
Справжній трілер влаштували команди глядачам.Гості,захвативши ініціативу,першими відкрили рахунок у матчі.Наші хлопці оговтались і тричі змусили гостей розпочати з центру.»Залізничників» це не засмутило і вони не лише відігрались ,але й повели у рахунку.Саме цікаве сталось на останніх хвилинах .За дві хвилини до кінця гри ВДН зрівнює рахунок.Здається все.Та п`ятихатьські футболісти мчать в останню атаку і воротар господарів ціною фолу зупиняє її.Пенальті.Глядачі,а їх зібралось понад 200 чоловік ,затаївши подих спостерігали за останньою дуелю гри.І переможцем в ній став Олександр Букін — воротар ВДН.Бойова нічия,яка додала гарних емоцій справжнім вболівальникам.
Склад ВДН:Букін О.,Мирошніченко О.,Юрга В.,Кшановський В.,Грицай В.,Бацко О.,Плахотник Є.,Панов Б.,Біянов М.,Драй О.,Дурнов І.

Дата: Май 25th, 2017 Автор: admin

Радіобудівник — Газовик ,суддя:Тараенко В.
Зірка — Локомотив(В),суддя:Зінченко О.
Локомотив(Н) — Колос,суддя:Драй О.
Фото Владимира Жира.

Інформація

До уваги юних футболістів та їх батьків.
СК «Дніпро-1» оголошує набір футболістів для участі у аматорському чемпіонаті України з футболу.На базі коледжу будівництва та архетиктури (м.Дніпро) буде сформовано команду,якій керівництво поставило ціль-вийти за чотири роки до першої ліги.На участь у конкурсі запрошуються футболісти 2000-2001 р.н.
Всі ,хто успішно здолає конкурсний відбір ,буде отримувати стипендію-1200 грн.,отримає екіпіровку та буде забезпечений харчуванням.Конкурсний відбір буде проходити у м.Дніпро на стадіоні «Монтажник».Початок 12-00.
За всіма питаннями звертатись за тел.0984318592-Кваша Олександр Васильович.