Алея Слави

Дата: Июнь 16th, 2016 Автор: admin

Кращий голкіпер
1996 рік — Єфремов Віктор «Колос» Перше Тавня
1998 рік — Єфрємов Віктор «Колос» Перше Травня
1999 рік  Єфрємов Віктор  КСП «ім.Шевченка»
2012 рік  Кучеренко Андрій ФК. «Перше Травня»
2013 рік—  Букін Олександр ФК.» Локомотив»( Н)
2014 рік Озерний Сергій ФК.» Водяне»
2015 рікБукін Олександр ФК.» Локомотив»( Н) (Футзал)
2015 рік Ягелович Леонід ФК. «Харчовик»
2016 рікЧепа Ігор ФК. «Дніпро» (футзал)
2016 рік — Букін Олександр ФК.»Газовик»
2017 рік — Гунтарь Артем  ФК.»Локомотив»(Н) (футзал)
2017 рік — Кравченко Денис ФК «Агро Фарт»
2018 рік — Гунтарь Артем ФК «Локомотив»(футзал,суперліга)
2018 рік — Іванов Генадій ФК «Рятівник»(футзал,перша ліга)
2018 рік — Озерний Сергій ФК «Аграрій»
2019 рік — Редько Михайло ФК «Люкон»(футзал,перша ліга)
2019 рік — Озерний Сергій ФК «Титан»(футзал,суперліга)
2019 рік — Гунтарь Артем ФК «Локомотив»(Н)

Кращий захисник
1996 рік — Баранов Олександр «Гр.Здоров`є»
1998 рік — Єфрємов Григорій «Колос» Перше Травня
1999 рік — Карабута Едуард КСП «Дніпровський»
2012 рік — Погорілий Сергій  ФК. «Перше Травня»
2013 рік Погорілий Сергій  ФК. «Перше Травня»
2014 рік — Погорілий Сергій  ФК. » Перше Травня»
2015 рік — Рапіна Олег  ФК.»Аграрій»
2016 рік— Погорілий Сергій ФК.»ПершеТравня-Дніпро»
2017 рік— Погорілий Сергій ФК. «ПершеТравня-Дніпро» (футзал)
2017 рік — Михайленко Олександр ФК»Локомотив»(Верхівцеве)
2018 рік — Кшановський В`ячеслав ФК «Газовик»
2019 рік — Грабовецький Валентин ФК «Агро Фарт»

Кращий півзахисник
1996 рік — Кутейко Віктор «Фрунзенець» М.Олександрівка
1998 рік — Яриш Сергій «Юність-ДЮСШ» В.Дніпровськ
1999 рік— Драй Олександр КСП»Октябрський»
2012 рік — Драй Олександр-ст. ФК «Харчовик»
2013 рік — Невойса Сергій  ФК.»Газовик»
2014 рікПлахотник Евгений ФК.» Харчовик»
2015 рік Драй Олександр-ст. ФК.» Газовик»
2016 рік — Плахотник Євген ФК.»Дніпровець»
2017 рік — Панов Богдан ФК»ПершеТравня-Дніпро»
2018 рік — Харченко Сергій ФК «Локомотив(В)»
2019 рік — Стрижак Віталій ФК «Дніпро»(П.Тр./Пушк.)

Кращий нападник
1996 рік — Тараненко Віталій «Факел» Андріївка
1998 рік — Драй Олександр «Факел» Андріївка
1999 рік — Недождій Віталій «Любомирівка»
2012 рік — Драй Олександр-мол. ФК»Газовик».
2013 рік — Недождiй Вiталiй  ФК «Харчовик»
2014 рік Драй Олександр-мол. ФК » Газовик»
2015 рікБіянов Максим ФК » Дніпро» (футзал)
2015 рікНедождій Віталій ФК «Газовик»
2016 рік — Недождій Віталій ФК»Газовик»
2017 рік — Плахотник Євген ФК «Агро Фарт»
2018 рік — Куцевол В`ячеслав ФК «Вікторія»(Адамівка)
2019 рік — Плахотник Євген ФК «Агро Фарт»

Кращий бомбардир

1999 рік — Недождій Віталій  ФК»Любомирівка» 28 м`ячів
2012 рiк— Недождiй Вiталiй  ФК «Харчовик» 14 м`ячiв
2013 рікКузьменко Василь ФК «Локомотив Н»  13 мячів
2014 рік  – Недождий Віталій ФК «Газовик»  15   м’ячів
2015 рікНедождій Віталій ФК «Газовик»  23  м’ячі
2016 рік Драй Олександр  ФК «Газовик»  22  м’ячі (футзал)
2016 рік — Недождій Віталій ФК «Газовик»  31 м’яч
2017 рік — Плахотник Євген ФК «Харчовик»  55 м’ячів (футзал)
2017 рік — Фетісов Євген ФК «Радіобудівник»  25 м’ячів
2018 рік — Плахотник Євген ФК «Газовик» 23 м’ячі(футзал,суперліга)
2018 рік — Ярмолюк Єгор ФК «Радіобудівник» 34 м’ячі(футзал,перша ліга)
2018 рік — Недождій Віталій ФК»Газовик» 26 м`ячів
2019 рік — Лебідь Дмитро ФК «Січеслав» 17 м`ячів (футзал,перша ліга)
2019 рік — Плахотник Євген ФК «Газовик» 21 м`яч (футзал,суперліга)
2019 рік — Дробязко Павло ФК «Газовик» 21 м`яч (футзал,суперліга)
2019 рік — Плахотник Євген ФК «Агро Фарт» 26 м`ячів



Кращий гравець першості

1999 рік — Єфрємов Віктор КСП «ім.Шевченка»
2016 рікПлахотник Евген ФК «Харчовик» (футзал)
2017 рік — Драй Олександр(мол.) ФК «Газовик» (футзал)
2018 рік— Половенченков Ігор  ФК «Модерн Експо» (футзал,суперліга)
2018 рік — Ярмолюк Єгор  ФК «Радіобудівник» (футзал,перша ліга)
2019 рік — Гюльназаров Дмитро ФК «Січеслав» (футзал,перша ліга)
2019 рік — Біянов Максим ФК «Динамо» (футзал,суперліга)
2019 рік — Мирошниченко Олександр ФК «Локомотив(Н)»


 

Кращйи Арбітр

2014 рікГрицай Володимир Павлович
2014 рікШвидкий Анатолій Степанович.
2015 рікТараненко Валерій В`ячиславович
2016 рік -Драй Олександр Іванович
2017 рік — Драй Олександр Іванович
2018 рік — Драй Олександр Іванович
2019 рік — Тараненко Валерій В`ячеславович

 

Кращий тренер

2015 рікКучеренко Володимир Васильович
2016 рік — Писарєвський Олександр Васильович
2017 рік — Кусий Володимир Теодозович
2018 рік — Писаревський Олександр Васильович
2019 рік — Кучеренко Володимир Васильович

«Зал футбольної слави Верхньодніпровщини»
Гравці,які народились на Верхньодніпровщині і грали в командах майстрів,або внесли найбільший внесок в розвиток футболу Верхньодніпровщини і досягли неабияких успіхів у своїй кар`єрі.
В подальшому цей список буде розширюватися.

1.Дунай Віктор (27.11.1944),
воротар.Команди:Спартак(Дніпровське),Метеор(Павлоград),Авангард(Ж.Води),Ав томобіліст(Бельци,Молдова),Хімік(Новомосковськ,Росія),Ливарник(В.Дніпровськ).

2.Грицай Володимир (1957), нападник.Команди:Титан(Вільногірськ),Локомотив(Дніпро),Дніпро(дубль),Десна(Чернігів),
Ханки(Хорезм,Узбекистан),Металург(Дніпродз.),Ливарник(В.Дніпровськ).

3.Устіч Станіслав (1956), півзахисник.Команди:Шахтар(Горлівка),Колос(Нікополь),Десна(Чернігів),Океан(Керч),
Водник(Магадан).

4.Бабенко Станіслав (20.02.1959), захисник.Команди:Зірка(Кіровоград),Дніпро,Колос(Нікополь),Металург(Дніпродз.),
Шахтар(Павлоград),Хімік(Северодонецьк).

5.Швидкий Анатолій (1956),         нападник.Команди:Титан(Вільногірськ),Фрунзенець(Суми),Ливарник(В.Дніпровськ).

6.ГусакВолодимир (1958),
захисник.Команди:Металург(Дніпродз.),Сталь(Чебоксари)Колос(Нікополь),Нафтовик(Ахтирка),
Кремінь(Кременчук),Горняк-Спорт(Комсомольськ).

7.Пархоменко Олексій.(23.07.1949р.)
Нападник,захисник.Команди:Ливарник(В.Дніпровськ).

8.Івашина Володимир.(15.08.1959р.)
Півзахисник.Команди:Ливарник(В.Дніпровськ).

9.Куліш Микола (1942),
нападник.Команди:Металург(Дніпро),ВЗБО(В.Дніпровськ),Спартак(КПК Дніпровське).

10.Ляшенко Віктор (1938),
півзахисник.Команди:Дунаєць(Ізмаїл),ВЗБО(В.Дніпровськ),Спартак(КПК Дніпровське).

11.Драй Олександр (15.12.1969р.1969),
півзахисник.Команди:Титан(Вільногірськ),Ливарник(В.Дніпровськ),Сілко(В.Дніпровськ),
Газовик(В.Дніпровськ),ВДН.

12.Недождій Віталій (26.10.1976),
нападник.Команди:Титан(Вільногірськ),Харчовик(КПК Дніпровське),Сілко(В.Дніпровськ),Газовик(В.Дніпровськ),ВДН.

 

 

 

 

 

 

 

 
Все права защищены © 2016 Федерація футболу Верхньодніпровського району. Офіційна сторінкаФильмы, сериалы