Першість області.2 ліга.

Дата: Август 31st, 2017 Автор: admin

ВДН — Вікторія(Адамівка)  2:0.
Гольових моментів,які створила збірна ВДН за цю гру,повинно було вистачити на декілька матчів.В першому таймі Дурнов,Недождій та Крохмаль повинні були забивати кожен,щонайменше тричі.І лише раз це зробив лідер команди Недождій,після диоганального пасу Драя Євгена.
Другий тайм проходив по тому ж сценарію і в голові була лише одна думка:як ВДН програв в Адамівці.Клас нашої команди значно вище футболістів з Криничанського району,які сьогодні завітали до Верхньодніпровська.Всю гру ВДН володіли ігровою та територіальною перевагою та вдруге засмутили Вікторію наприкінці гри.Крохмаль в черговий раз залишив свого опонента за спиною і той вимушений був порушувати правила в карному майданчику.Сам постраджалий і реалізував пенальті.Перемога ВДН 2:0 і вони зберігають шанси на потрапляння до плей-оф.

Категория: Коротко о главном